Nasze produkty.

Świadczymy najwyższej jakości usługi, które są produktem naszych doświadczeń zdobywanych dzięki aktywnemu uczestniczeniu w najwyższej jakości kursach i szkoleniach. Kapitał ludzki, który jest największą wartością dodaną naszej firmy kompleksowo zajmie się Państwa firmą. 

Rachunkowość księgowa.

 

Jest to najpopularniejszy produkt pośród biur rachunkowych. Dbamy o to aby dostarczone przez naszych Klientów dokumenty oraz informacje zostały właściwie ujęte w księgach rachunkowych, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zajmujemy się księgowością małych, średnich, dużych firm, sprawozdawczością oraz komunikacją z właściwymi urzędami.

Rachunkowość zarządcza.

 

Rachunkowość zarządcza jest wewnętrznym narzędziem do zbierania informacji, które wspomagają zwiększanie oraz utrzymanie wyników firmy. Pomagamy odnaleźć odpowiednie techniki oraz właściwie je interpretujemy tak aby pokazać firmom co i ile je kosztuje w danym przedsiębiorstwie. Jest to całkowicie indywidualna usługa.

Doradztwo.

 

Doradzamy w zakresie pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania, dotacji Unijnych. Tworzymy analizy finansowe, biznesplany i audyty wewnętrzne określające bieżącą działalność firmy. Na zlecenie wykonujemy badania rynku oraz opinii publicznej.

Rozliczanie Kadr i płac.

 

Naszą działalnością jest również rozliczanie kadr i płac. Zajmujemy się wypełnianiem oraz wysyłką wszystkich niezbędnych deklaracji, rozliczeniem zwolnień lekarskich, urlopów oraz tworzeniem listy płac.

BHP.

 

Zajmujemy się Bezpieczeństwem oraz Higieną pracy. Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu BHP oraz pełnimy stały nadzór nad BHP naszych klientów

Szkolenia.

 

Organizujemy certyfikowane szkolenia z otoczenia biznesu.

 
Video Tutoriale 
Dołącz do Taxbuster!

 

Planujesz rozpocząć swoją przygodę z przedsiębiorczością? Dołącz do nas! Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie i poprowadzimy księgowść!